Aktualności
rdn logotyp youtubetwitterfacebook

kartka- grafika z życzeniami wielkanocnymi 2016 od zarzdu rdn

 

Pragniemy Państwu złożyć najlepsze życzenia 
z okazji Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia, 

szczęścia, wszelkiej pomyślności, oraz obfitości 
na świątecznym stole, smacznego jajka,
a także wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.
Życzy Krajowy Zarząd RDN
 
 
Idą święta, te radosne, piękne, szczęśliwe.
Rodzinne z nutką kolędy na ustach. 
 
Życzymy Wam Razem i każdy z osobna, by ten czas Bożego Narodzenia stał się czasem spokoju i wytchnienia, by i polityka z dala od stołu była, byśmy się sobą cieszyli, i byśmy przede wszystkim przy sobie byli…
 
Wszystkim naszym sympatykom, osobom pokrzywdzonym przez los, ich rodzinom, opiekunom i tym, dla których osoby niepełnosprawne nie są obojętne składamy najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe: Zarząd Założycielski, pełnomocnicy, członkowie 
 
partii Razem Dla Niepełnosprawnych.
 
 

 

 

Chcielibyśmy poinformować, że od tygodnia, tj 3 grudnia 2015 została uruchomiona dla Państwa infolinia na skype, login: rdn.org.pl , na który można dzwonić w czwartki i piątki, w godzinach 16-18. 

Liczymy, że forma pomocy najpierw poprzez rozmowy, a zbiegiem czasu z udzielaniem porad (być może prawnych, albo pomoc przy wypełnianiu wniosków) będzie się cieszyć zainteresowaniem.  

Na chwile obecną infolinię skype RDN obsługują: Krzysztof Wolniakowski i Andrzej Niewieczerzał (na zmianę w czwartki), a w piątki Tadeusz Waldemar Rogowski.

Wierzymy, że zbiegiem czasu będą dołączać kolejne osoby.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

logogPartia "Razem dla Niepełnosprawnych" jest otwarta na ludzi, którym bliskie są nasze cele i założenia.

Jeśli ukończyłeś/aś 18 r.ż., chcesz działać w strukturach RDN i tworzyć koła terenowe - dołącz do nas.

Pobierz i wypełnij deklarację członkowską, a następnie wydrukuj, podpisz i wyślij oryginał na adres:

Czytaj więcej...

train disabled 2096349bNa wniosek kierownika ośrodka pomocy społecznej policja będzie asystować pracownikom socjalnym przy przeprowadzaniu wywiadu środowiskowego - zakłada nowelizacja ustawy o pomocy społecznej, którą podpisał prezydent Andrzej Duda.

 

Nowela ustawy o pomocy społecznej powstała w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez przedstawicieli środowiskowych domów samopomocy.

Środowiskowe domy samopomocy przeznaczone są głównie dla osób psychicznie chorych oraz z niepełnosprawnością intelektualną. Są to ośrodki wsparcia świadczące pomoc półstacjonarną, służącą utrzymaniu podopiecznego w jego środowisku, zapobiegające pobytowi w instytucjonalnej placówce. W noweli wprowadzono m.in. zmiany dotyczące odpłatności za usługi tych placówek.

Czytaj więcej...

dołącz do rdn

 

 

 

statut