Najbliższe plany w RDN
rdn logotyp youtubetwitterfacebook

 

 

Szanowni Państwo!

 

W imieniu Zarządu Krajowego partii Razem Dla Niepełnosprawnych chciałbym poinformować, że powoli i systematycznie realizujemy cele w jakim nasza partia została powołana.

Na przykład w lutym wystawiliśmy 5 upoważnień do budowania struktur w trzech województwach: łódzkim, małopolskim, dolnośląskim, oraz dwóch powiatach: nowosądeckim i ząbkowickim.

Zaczęliśmy także konstruować nasz program partii, a w najbliższym okresie udzielimy kilku wywiadów w radiu i prasie lokalnej. Ponadto pracujemy nad własnym biuletynem informacyjnym audio-video, który będzie ukazywać się cyklicznie, 1 odcinek upublicznimy prawdopodobnie jeszcze w marcu. O szczegółach i wszystkich wydarzeniach na najbliższą przyszłość będziemy Państwa informować. Sporo do przeczytania jest też na naszym fanpage'u, na którego serdecznie odsyłam.

 

Andrzej Niewieczerzał - II Vice Prezes Zarządu Krajowego RDN. 

P.S. Udostępniam kontakt do siebie e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. kom.: 794-516-168 czynny w dni robocze, w godz. 8-10 oraz po godzinie 16. W środy jestem dostępny na infolinii skype: rdn.org.pl w godz. 8-10.

dołącz do rdn

 

 

 

statut