kontakt z prawnikiem możliwy poprzez email
rdn logotyp youtubetwitterfacebook

Partia Razem Dla Niepełnosprawnych http://rdn.org.pl /https://www.facebook.com/razemdlaniepelnosprawnych/ uruchomiła email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby z niepełnosprawnością i ich najbliżsi mogą uzyskać drogą elektroniczną odpowiedzi nieodpłatnie na nurtujące pytania. Odpowiedzi na nie udziela zaprzyjaźniony z nami prawnik Paweł Pogorzelski z Podlasia.

Pan Paweł, to absolwent wydziału prawa administracyjnego Uniwersytetu w Białymstoku i szkoleń: bhp, prawa pracy, ochrony danych osobowych, oraz prawo gospodarcze i konsumenckie. W przeszłości przez kilkanaście lat pełnił funkcję Wójta Gminy Zawady, ponadto jest twórcą i współtwórcą powołania do życia wielu stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością, oraz prowadzący szkolenia, m.in. szkolenia z przedsiębiorczości.

Jako mieszkaniec Gminy Kleszczów i powiatu bełchatowskiego, a zarazem II vice prezes zarządu krajowego RDN serdecznie zachęcam wszystkich potrzebujących do korzystania z wiedzy prawnika za pośrednictwem w/w emaila.

RDN powstało właśnie dlatego, by pomagać, wspierać oraz informować osoby niepełnosprawne o przysługującym im prawach.

Pozdrawiam, Andrzej Niewieczerzał.

dołącz do rdn

 

 

 

statut